Nowe podejście do planowania tras kierowców

Realizacja 100% zaplanowanych zadań może stać się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Planowanie dostaw w oparciu o autorskie algorytmy oraz mechanizmy sztucznej inteligencji pomoże zrealizować znacznie więcej zadań przy użyciu tej samej floty. Nawet do 30% więcej.

Optymalizator tras i dostaw

Czy aktualnie planowanie tras dostaw jest czasochłonnym procesem w twojej organizacji? Chciałbyś skrócić czas potrzebny na przygotowywanie trasówek?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że planowanie tras dostawców, którzy muszą odwiedzać wiele punktów dziennie nie należy do najłatwiejszych. To zadanie wymagające skupienia, szybkości reakcji i niejednokrotnie podejmowania trudnych decyzji.

Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Program do planowania dostaw znacznie ułatwia koordynację zadań dla floty pojazdów, więc czemu nie uprościć sobie życia?

Routimo jest dedykowanym rozwiązaniem dla dostawców jako program do trasówek. Jeśli posiadasz własną flotę pojazdów, to nasz system zajmie się optymalizacją tras z zakresu twojej branży. 

Optymalne planowanie dostaw

Zapewniamy optymalne planowanie tras dostaw m.in dla:

 • cateringów dietetycznych
 • transportu chłodniczego
 • kurierów
 • firm dostawczych
 • hurtowni
 • dystrybutorów
 • producentów

Routimo umożliwia szybką wymianę informacji pomiędzy pracownikami w biurze i w terenie dzięki portalowi koordynatora i aplikacji mobilnej dla pracownika mobilnej. Pozwala na sprawne dodawanie zleceń, nawet w trakcie tego samego dnia pracy i zbieranie cennych informacji od kierowców.

Planowanie i optymalizacja tras
Plan tras kierowców

Program do planowania dostaw - zaawansowane funkcjonalności

Program do planowania dostaw Routimo posiada zaawansowane funkcjonalności wspomagające monitoring realizacji pracy dostawców:

 • Śledzenie realizacji zadań w czasie rzeczywistym — sprawdzaj na bieżąco stopień wykonanych zleceń
 • Podgląd lokalizacji pojazdów — zobacz gdzie znajdują się pojazdy twojej floty
 • Wiadomości i alerty od kierowców — dowiedz się jako pierwszy dlaczego zlecenie nie zostało zrealizowane lub z jakim problemem na drodze spotkał się kierowca
 • Wprowadzanie zmian ad-hoc — twoja firma otrzymała nowe zlecenie? Kierowca zgłosił awarię pojazdu? Szybko dopisuj, zmieniaj i przerzucaj zadania pomiędzy pojazdami i regionami.

O nas

Firma Softline Polska od 19 lat wdraża rozwiązania dla pracowników mobilnych.
Dla platformy 4MPower udzieliliśmy ponad 
120 000 licencji. 

Zajęliśmy 1. miejsce w rankingu Computerworld TOP200 2012 w kategorii „Producenci aplikacji mobilnych”. Narzędzie Routimo to efekt naszych doświadczeń w planowaniu i optymalizacji tras zespołów w terenie.

Logo Raben
Logo Impel
Logo Plus
Logo Virgin
Logo Bielenda
Logo Terravita

Planowanie dostaw — co twoja firma może jeszcze zyskać dzięki planowaniu tras dostaw?

Wprowadzając do swojej firmy nowe metody optymalizacji tras, można zyskać pełną kontrolę nad działaniami floty, zautomatyzować wyznaczanie tras z wieloma punktami oraz zwiększyć wykorzystywanie potencjału posiadanych pojazdów.

3 główne korzyści nowego podejścia, to:

 • Lepsza obsługa klienta — realizuj 100% wszystkich zleceń i poświęcaj więcej uwagi najważniejszym klientom
 • Mniej czasu na planowanie  – automatyczne planowanie dostaw oszczędzi nawet 80h pracy koordynatora, który może przeznaczyć ten czas na inne cele.
 • Niższe koszty utrzymania floty — mniejsze zapotrzebowanie na paliwo i naprawy pojazdów o nawet 28%.
Planowanie dostaw

Realizujemy dedykowane wdrożenia dla wszystkich branż. Dlatego, nawet jeżeli nie znalazłeś tutaj swojej specjalizacji, napisz do nas. Porozmawiamy o potrzebach twojej organizacji wspólnie stworzymy dla niej indywidualnie dopasowany planner tras.

Zamów bezpłatne demo i ofertę

Zapraszamy do wypełnienia formularza by otrzymać 7-dniowy dostęp testowy do narzędzia.