Lista zmian Routimo – wersja 1.23

 

1. Łatwy sposób przypisywania tras na urządzenia mobilne

Przesyłanie tras na telefon jeszcze nigdy nie było takie proste! Wprowadziliśmy kody QR i nową metodę parowania. Wystarczy kilka kliknięć aby przypisać użytkownika do wygenerowanej trasy i przekazać mu zadania.

2. Nowa wersja aplikacji mobilnej na iOS i Android

Przeprowadziliśmy modernizację interfejsu użytkownika, m.in. obsługa trybu ciemnego, obsługa wiadomości i bagaży, ponadto rejestracja pozycji geograficznej w tle oraz obsługa Pickup & Delivery. Wprowadziliśmy nowy sposób rejestracja urządzenia (wspomniane parowanie i kody QR)

3. Odmieniony wygląd niektórych elementów portalu

Zależy nam aby zarówno system webowy jak i mobilny był intuicyjny. Utrzymanie prostoty obsługi nie jest łatwe przy ciągłej rozbudowie systemu o nowe funkcje. Zauważyliśmy, że mało nowych użytkowników korzysta z „Samouczka” i „Pomocy”, dlatego teraz dla wersji demo wprowadziliśmy podpowiedzi krok po kroku. Dodatkowo wykonaliśmy drobne ale istotne zmiany interfejsu.

4. Nowy przycisk „Zaplanuj trasy”

Dodaliśmy nową pozycje w menu- „Zaplanuj trasy”, wykorzystanie przycisku pomija krok tworzenia projektu. Robimy to teraz automatycznie na podstaw ustawień „globalnych” użytkownika.

Jeżeli masz sugestie lub uwagi do funkcjonalności, zapraszamy do kontaktu: sales@routimo.com