Planowanie i optymalizacja tras za darmo

Jeśli szukasz bezpłatnej opcji tworzenia tras dostaw składających się z maksymalnie 10 przystanków, Routimo w wersji LITE jest dla Ciebie. Routimo LITE to doskonała opcja dla kierowców w małych firmach np. dostawczych, handlowych czy usługowych.

PRZETESTUJ ROUTIMO

Optymalizacja tras za darmo

Jeśli szukasz bezpłatnej opcji tworzenia tras dostaw składających się z maksymalnie 10 przystanków, Routimo w wersji LITE jest dla Ciebie. Routimo LITE to doskonała opcja dla kierowców w małych firmach np. dostawczych, handlowych czy usługowych.

PRZETESTUJ ROUTIMO

Znajdź najlepszą trasę z ROUTIMO

System, po wprowadzeniu przez użytkownika punktów, automatycznie optymalizuje i proponuje najlepszą trasę. Optymalny plan przejazdu może zostać wysłany na urządzenie kierowcy, pozwalając mu na sprawną realizację krok po kroku. Dzięki możliwości importowania danych z Excela, praca jest szybka i pozbawiona błędów.

Wersja LITE umożliwia:

  • PLANOWANIE TRAS DLA 1 POJAZDU

  • PLANOWANIE DO 10 PUNKTÓW NA TRASIE

  • KORZYSTANIE Z APLIKACJI MOBILNEJ DLA 1 KIEROWCY

WYKORZYSTUJĄC SYSTEM W SWOJEJ FIRMIE MOŻESZ:

Najczęściej zadawane pytania

Rozpoczęcie pracy z każdą wersją Routimo poprzedza darmowy okres testowy. Czas testowy trwa 7 dni i w tym okresie użytkownik pracuje na wersji Professional z pełnym zestawem funkcji. Po zakończeniu testów użytkownik decyduje jaką wersję systemu wybiera – płatną czy darmową. Testy można przerwać w każdej chwili i rozpocząć pracę na wersji darmowej.

Wersja darmowa posiada zestaw podstawowych funkcji umożliwiających proste planowanie tras dla jednego pojazdu i do 10 punktów na trasie. Płatne wersje systemu (Standard i Professional) są wybierane przez firmy, których procesy logistyczne są skomplikowane i wymagają profesjonalnego narzędzia. Routimo w wersji płatnej udostępnia wiele opcji obejmujących między innymi: planowanie w dużej skali z wieloma warunkami biznesowymi, monitoring pracy, raportowanie, regionalizację, obsługę klienta, harmonogramowanie.

Nie, zarówno do darmowego przetestowania jak i do pracy na darmowej wersji nie jest potrzebna karta kredytowa. Karta kredytowa jest jedną z wielu opcji zakupu abonamentowego licencji.

Tak, wersja bezpłatna to początek przygody z Routimo, wraz ze wzrostem oczekiwań względem planowania tras i rozwojem biznesu można przejść na wersję płatną. Podobnie w drugą stronę.

System został zaprojektowany w taki sposób aby każdy użytkownik mógł go opanować we własnym zakresie. Udostępniliśmy szereg materiałów (baza wiedzy, video) ułatwiających naukę. Dla firm, posiadających zaawansowany proces logistyczny i wymagających indywidualnego podejścia pod względem funkcjonalnym i rozbudowy systemu szkolenia są konieczne.

Optymalizuj trasy bez opłat już dziś

PRZETESTUJ ZA DARMO