Ochotnicza Straż Pożarna w Łodzi to kolejna organizacja, która na potrzeby walki z COVID19 korzysta z systemu do optymalizacji tras Routimo. Na czas trwania pandemii system udostępniliśmy za darmo. Każdego dnia OSP rozwozi posiłki dla osób chorych i przebywających na kwarantannie. Władze miasta przekazują codziennie strażakom posiłki dla potrzebujących oraz listę punktów do dostawy. Lista ta nie jest stała. Dzięki systemowi do optymalizacji tras strażacy efektywniej docierają z pomocą do tych, którzy tego potrzebują. Posiłki są dowożone szybciej, strażacy zaoszczędzają czas oraz zmniejszą przebieg aut, a co za tym idzie zużycie paliwa.

Ochotnicza Straż Pożarna Oddział Ratownictwa Wodnego w Łodzi składa podziękowania firmie Softline za nieodpłatne udostępnienie oprogramowania Routimo służącego do optymalizacji tras. Korzystając z programu mogliśmy lepiej zorganizować dostawy posiłków dla osób starszych, schorowanych i objętych kwarantanną podczas epidemii koronawirusa.

Piotr Marcjanek

Prezes OSP ODDZIAŁ RATOWNICTWA WODNEGO W ŁODZI

 

Wierzymy, że pomoc na każdym polu i w każdym zakresie jest ważna. Jeżeli jesteś organizacją non-profit i chcesz skorzystać z darmowej wersji optymalizatora tras zapraszamy do kontaktu. Wykorzystanie Routimo w codziennej pracy nie wymaga szkolenia, długiego wdrożenia. Wystarczy kilka minut dziennie aby Routimo zaplanowało i zoptymalizowało trasy dowozu.