Aplikacja mobilna dla kierowcy

Routimo dla kierowców to aplikacja mobilna dostępna na urządzania z systemami Android i iOS. Jest to uzupełnienie do systemu webowego dla dyspozytorów. Zadbaliśmy aby korzystanie z aplikacji Routimo było proste i komfortowe dla każdego pracownika mobilnego, bez potrzeby długich szkoleń. Po prostu wysyłasz kierowcom na urządzenia zaplanowane trasy, które realizują krok po kroku.

       

Zawsze aktualny plan zadań

Dzięki aplikacji mobilnej Routimo Twoi kierowcy będą mieli wgląd we wszystkie potrzebne informację dotyczące zleceń w jednym miejscy. Routimo jest dostępne w chmurze, dlatego wszystkie zmiany są przekazywane na urządzenia mobilne automatycznie i kierowcy mają zawsze dostęp do aktualnych danych.

Łatwa komunikacja ze wszystkimi pracownikami w terenie

Sprawna komunikacja w organizacji to podstawa prawidłowego wykonania zadania i braku konfliktów. Komunikacja z zespołami terenowymi nie jest łatwa. My to wiemy, dlatego w aplikacji mobilnej Routimo udostępniamy:

  • Komentarze do zadań (z bazy i od kierowcy)

  • Chat w technologii push

  • Powiadomienia o zmianach na trasie

  • Powiadomienia o nowej wiadomości

PRZETESTUJ ZA DARMO

Efektywna realizacja planu

Mobilna aplikacja zwiększa zadowolenie z pracy kierowcy, jak również wpływa na lepszą obsługę klienta. Wszystkie działania związane z realizacją zadania są zapisywane w systemie, dlatego praca kierowcy jest prostsza, transparentna i łatwa do skontrolowania.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z ekspertem Routimo

KONTAKT