Aplikacja mobilna dla kierowcy do realizacji tras

Routimo dla kierowców to aplikacja mobilna dostępna na urządzania z systemami Android i iOS. Jest to uzupełnienie do systemu webowego dla dyspozytorów. Zadbaliśmy aby korzystanie z aplikacji Routimo było proste i komfortowe dla każdego pracownika mobilnego, bez potrzeby długich szkoleń. Po prostu wysyłasz kierowcom na urządzenia zaplanowane trasy, które realizują krok po kroku.

       

Aplikacja do planowania trasy | Routimo

Zawsze aktualny plan zadań

Dzięki aplikacji mobilnej Routimo Twoi kierowcy będą mieli wgląd we wszystkie potrzebne informację dotyczące zleceń w jednym miejscy. Routimo jest dostępne w chmurze, dlatego wszystkie zmiany są przekazywane na urządzenia mobilne automatycznie i kierowcy mają zawsze dostęp do aktualnych danych.

Łatwa komunikacja ze wszystkimi pracownikami w terenie

Aplikacja do planowania trasy z wieloma punktami | Routimo

Sprawna komunikacja w organizacji to podstawa prawidłowego wykonania zadania i braku konfliktów. Komunikacja z zespołami terenowymi nie jest łatwa. My to wiemy, dlatego w aplikacji mobilnej Routimo udostępniamy:

  • Komentarze do zadań (z bazy i od kierowcy)

  • Chat w technologii push

  • Powiadomienia o zmianach na trasie

  • Powiadomienia o nowej wiadomości

PRZETESTUJ ZA DARMO

Efektywna realizacja planu

Mobilna aplikacja zwiększa zadowolenie z pracy kierowcy, jak również wpływa na lepszą obsługę klienta. Wszystkie działania związane z realizacją zadania są zapisywane w systemie, dlatego praca kierowcy jest prostsza, transparentna i łatwa do skontrolowania.

Czytaj więcej

Manualne zaplanowanie przejazdu w taki sposób, aby zamówione towary czy usługi trafiły na czas do klientów, potrafi być wyjątkowo skomplikowane, a często wręcz nieefektywne. Dlaczego więc polegać na tradycyjnych rozwiązaniach w tym zakresie, skoro okazują się niewystarczające? Nowoczesna aplikacja do planowania trasy przeniesie logistykę na zupełnie nowy poziom, a przy okazji zapewni dostęp do wielu niezwykle przydatnych funkcji podnoszących jakość obsługi klienta.

Jak działa aplikacja do wyznaczania trasy z wieloma punktami?

Automatyczne planowanie obejmuje dowolny okres w przyszłości określony datą początku i końca, a także dowolną liczbę pojazdów. Wystarczy, że program do planowania trasy przejazdu otrzyma określone informacje (np. przypisane auta, zakres i okna czasowe, dni pracy, ładowność pojazdu) oraz plik Excel z danymi adresowymi, aby wygenerować optymalną drogę. Cały proces dla średniej floty i kilkuset punktów zajmie kilka minut. To praktycznie wszystko, co należy zrobić samodzielnie – resztę działań aplikacja do wyznaczania trasy z wieloma punktami wykona automatycznie.

Jakie korzyści niesie ze sobą program do planowania trasy?

Czas i pieniądze – to dwa szczególnie ważne aspekty funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Wyznaczanie celów z Routimo pozwoli lepiej zarządzać cennymi zasobami firmy, mianowicie wspomnianym czasem i kosztami, ale również wydajnością, rotacją pracowników, kwestią terminowości oraz obsługi klienta.

Najistotniejszą zaletą jest optymalizacja przejazdów. Oznacza to skrócenie ich długości, czasu oraz kosztu, a przez to zwiększenie zyskowności wizyt. Liczby mówią same za siebie: program do planowania trasy może zaoszczędzić nawet 80 godzin pracy koordynatora, umożliwi realizację do 30% więcej zadań, a także jest w stanie zmniejszyć koszty utrzymania floty nawet o 28%. To istotne usprawnienia w kontekście stale rosnących wymagań klientów oraz konkurencji ze strony innych firm logistycznych. Poza tym zdecydowanie ułatwia przygotowanie nowych pracowników, którzy mimo początkowej niewiedzy na temat klientów, tras podróży czy punktów dostaw, są w stanie w stosunkowo krótkim czasie wdrożyć się do wykonywania przydzielonych im zadań.

Indywidualnie dostosowany plan rozwoju z aplikacją do wyznaczania trasy z wieloma punktami

Wybierz wersję systemu dostosowaną do wielkości Twojego biznesu i branży. Wypróbuj go bezpłatnie przez 7 dni. Cena jednej licencji zaczyna się od 69 zł od pojazdu w wersji Standard. Wersja Professional kosztuje natomiast 99 zł za pojazd. Jeżeli Twoja firma ma indywidualne wymagania i potrzebuje funkcji niestandardowych, proponujemy model Enterprise.

W jego ramach otrzymasz rzeczy takie jak:

  • dedykowana infrastruktura serwerowa,
  • bezpieczeństwo i ochrona danych zgodna ze standardami klasy Enterprise,
  • opiekun klienta,
  • dopasowane rozwiązania pod kątem funkcjonalnym i potrzeb organizacji (w podejściu projektowym SCRUM/PRINCE2)

i wiele innych korzyści. Dzięki temu aplikacja do wyznaczania trasy z wieloma punktami odpowiada na każde branżowe wyzwanie.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników programu do planowania trasy przejazdu już dziś!

Najlepszym świadectwem skuteczności oferowanego oprogramowania są opinie klientów, którzy postanowili nam zaufać. Mieliśmy okazję współpracować zarówno z firmami z mniejszymi flotami, jak i tymi działającymi na terenie całej Polski. W każdym przypadku aplikacja do wyznaczania trasy z wieloma punktami sprawdziła się równie doskonale: obniżyła koszty logistyki oraz znacząco skróciła czas dostaw. A to przekłada się na poprawę efektywności przedsiębiorstwa. Zachęcamy do sprawdzenia wystawionych programowi do planowania trasy referencji i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników!

Masz jeszcze jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie daje program do planowania trasy przejazdu? W takim razie skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat automatyzacji planowania tras i doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z ekspertem Routimo

KONTAKT