#PosiłekDlaSeniora to akcja, która wspiera osoby starsze podczas pandemii. Inicjatorem akcji jest Grupa Warszawa, w skład której wchodzą warszawskie restauracje, między innymi Biała- zjedz i wypij oraz Syreni Śpiew. Bardzo się cieszymy, że Routimo ma swój udział w inicjatywie #PosiłekDlaSeniora. Ideą  przedsięwzięcia jest zbiórka pieniędzy na przygotowanie oraz dostawę pełnowartościowych posiłków dla osób starszych. I właśnie planowaniem i optymalizacją dostaw posiłków zajęło się Routimo.

Cieszymy się, że nasze rozwiązanie umożliwia szybsze i efektywniejsze dostawy dla grupy osób najbardziej narażonej na skutki COVID-19.  Inicjatywa wspiera nie tylko osoby potrzebujące na terenie Warszawy ale również gastronomię. Akcja dostarcza nawet 1000 posiłków dziennie.

Na czas trwania akcji aplikacja Routimo została dostarczona za darmo. Udział w akcji #PosiłekDlaSeniora jest kolejnym naszym wkładem w pomoc organizacjom świadczącym dostawy jedzenia oraz lekarstw.

Ty też możesz pomóc https://zrzutka.pl/z/posilekdlaseniora

Jeżeli jesteś organizacją non-profit i chcesz skorzystać z darmowej wersji optymalizatora tras na czas trwania COVID-19 zapraszamy do kontaktu